Kampüste Yaşam

Barınma Hizmetleri

Çerkeş Meslek Yüksekokulunda  öğrencilerimiz için   500 (beşyüz) kişilik öğrenci yurdu , akademik ve idari personel  için ise  her birinde 8 daire olan 2 bloktan oluşan lojmanlar bulunmaktadır.  Çerkeş Merkezde öğrencilerin barınacağı ekonomik evler kiralanabilir. 2016 Yılı Eylül ayından itibaren Çerkeş İlçesine Doğal gaz gelmesi için yoğun çalışmalar sürmektedir.

Danışmanlık ve Rehberlik

Çerkeş Meslek Yüksekokuluna kayıt olan her öğrenciye kayıttan itibaren danışman öğretim elemanı tayin edilir. Danışmanlık hizmeti mezuniyete kadar devam eder.

Öğrencilere  hem akademik hem de sosyal , sportif ve psikolojik  konularda  danışmanlık yapılmaktadır.

Yemekhane ve Kantin

Çerkeş Meslek Yüksekokulunda Yemekhane ve kantinde öğrencilerimize yemek ve içecek hizmetleri müstecir tarafından  verilecektir.

Sosyal Faaliyetler

Çerkeş Meslek Yüksekokulunda kapalı spor salonu bulunmaktadır. Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığının koordinesinde tüm öğrencilerimiz için Sosyal, Kültürel ve sportif Faaliyetler düzenlenmektedirÖğrencilerimiz Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığının kulüplerine üye olabilirler veya kendileri kulüp kurabilirler.

http://sks.karatekin.edu.tr/